Heren Senioren
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Vermeulen Alwin 001 AV'56 133 141 141 150 150 150 141 90 0822 7
2 Beije Arjan 002 DeltaSport141 150 120 133 133 150 80 0787 6
3 Rabout Theo 004 Wielingen 126 133 133 141 141 141 133 90 0779 7
4 QuekelbergePatri 019 Wielingen 115 001 120 133 120 120 120 90 0703 7
5 Beljaars Franky 206 Dynamica 126 111 115 126 126 126 80 0699 6
6 Cappon Eric 018 Wielingen 103 120 126 126 115 115 80 0682 6
7 Sparretak Wim v 010 Dynamica 111 103 103 111 111 115 80 0631 6
8 Boevere Patrick 020 Wielingen 094 107 100 103 107 103 111 90 0621 7
9 Bruggeman Rini 016 AV'56 120 107 097 111 100 75 0610 5
10 MeulmeesterManfr 006 Dynamica 088 097 078 100 097 107 80 0569 6
11 Janse Micha 014 Dynamica 091 100 091 100 088 75 0545 5
12 Cock Maarten de 222 RKHAV 088 097 088 103 088 75 0539 5
13 Vaardegem Jan v 013 Dynamica 082 091 094 091 097 75 0530 5
14 Bertijn Coen 011 Dynamica 080 084 088 084 091 091 80 0518 6
15 Ruijsink Anne 015 AV'56 084 094 094 094 60 0426 4
16 Pruissers Martin 199 Dynamica 100 115 115 45 0375 3
17 Rijke Ronald de 007 Dynamica 076 070 084 45 0275 3
18 Brouwer Sjaak 200 Dynamica 097 100 30 0227 2
19 Haven Laurens vd 009 AV'56 086 094 30 0210 2
20 Dijkstra Seth 260 LPK zld 082 086 30 0198 2
21 SchlettererSebas 005 AAC 150 15 0165 1
22 Laarhoven Rik 245 RKHAV 150 15 0165 1
23 Hiel Harold 223 RKHAV 111 15 0126 1
24 Hofland Robin 203 Dynamica 107 15 0122 1
25 Melissant Andre 294 Flakkee 107 15 0122 1
26 Zoon Herbert 336 Flakkee 107 15 0122 1
27 Roy Ron le 794 Dynamica 103 15 0118 1
28 Kapteijn Remco 233 AV'56 086 15 0101 1
29 Boonman Arnold 246 RKHAV 086 15 0101 1
30 Augusteyn Marc 295 AV'56 086 15 0101 1
31 Noomen Paul 284 DeltaSport 082 15 0097 1
32 Ramsteyn Peter 290 Dynamica 080 15 0095 1
33 Hollander Jos de 029 AV'56 078 15 0093 1
34 Koole Niels 276 Dynamica 076 15 0091 1
35 Kootstra Barend 017 AV'56 074 15 0089 1
36 Berg Wout vd 285 DeltaSport 074 15 0089 1
37 Lems Andre 282 DeltaSport 072 15 0087 1
38 Glopper Gert Jan 283 DeltaSport 068 15 0083 1
aantal starts: 118
Heren Veteranen 40 - 49 jaar
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Luteijn Sjaak 415 Wielingen 150 150 150 150 150 75 0825 5
2 Vos Wim 404 Dynamica 120 141 126 133 141 141 80 0762 6
3 Besuyen Marius 405 Dynamica 115 126 141 094 120 097 111 90 0703 7
4 Vader Peter 420 DeltaSport103 120 133 107 126 115 103 90 0691 7
5 Luitwieler Jacky 406 Dynamica 111 111 120 103 115 111 115 90 0662 7
6 Dalebout Leo 407 Dynamica 097 107 126 097 103 103 100 90 0629 7
7 Dellebeke Ron 408 Dynamica 103 091 107 107 107 75 0590 5
8 Guiljan Jan 413 AV'56 126 133 115 126 60 0560 4
9 Remortel Eric 411 AV'56 091 100 084 097 100 75 0547 5
10 Abbink Herman 412 AV'56 088 097 111 074 088 75 0533 5
11 Eversdijk Ko 410 AV'56 100 086 111 120 60 0477 4
12 Vroegop Wim 421 Olympia zl141 111 133 45 0430 3
13 Remortel Patrick 414 RKHAV 107 115 115 45 0382 3
14 Bart Jan de 444 AV'56 141 150 30 0321 2
15 Wilde Jan de 409 AV'56 150 133 30 0313 2
16 Heerschop Eddy 440 Dynamica 070 091 091 45 0297 3
17 Ruijsink Bernard 427 AV'56 068 088 084 45 0285 3
18 Achterberg Han v 403 DeltaSport133 120 30 0283 2
19 Rietveld Aart 446 AV'56 120 126 30 0276 2
20 KoeveringeKees 439 VetNed zld 141 15 0156 1
21 Guigui Rachid 417 AV'56 133 15 0148 1
22 Luyk Lion van 430 Dynamica 100 15 0115 1
23 Reijkhoek Peter 443 LPK 100 15 0115 1
24 Broeke Riane vd 726 Dynamica 097 15 0112 1
25 Davidse John 422 Dynamica 094 15 0109 1
26 Reyngoudt Rinus 441 Scheldespo 094 15 0109 1
27 Spee Rien 445 Flakkee 094 15 0109 1
28 Schipper Wilco d 798 Dynamica 094 15 0109 1
29 Mourik Bram 438 Flakkee 088 15 0103 1
30 Aspel Sjaak 797 Dynamica 086 15 0101 1
31 Hart Cees 437 DeltaSport 082 15 0097 1
32 Goossens Jan 436 RKHAV 080 15 0095 1
33 Not Hans Pieter 431 Dynamica 078 15 0093 1
34 Linde Jan vd 428 Wielingen 076 15 0091 1
35 Werry Chris 435 DeltaSport 072 15 0087 1
36 Kortlever Henk 433 DeltaSport 066 15 0081 1
aantal starts: 99
Heren Veteranen 50 - 59 jaar
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Smit Eddy 501 DeltaSport150 141 150 150 150 150 150 90 0840 7
2 Besuyen Wim 533 Dynamica 150 141 141 141 141 133 80 0794 6
3 Herder Theo den 514 AV'56 141 133 120 107 133 126 80 0733 6
4 Pekaar Eddy 504 Dynamica 103 120 126 126 133 097 094 90 0698 7
5 Jonge Wim de 518 AV'56 115 115 115 111 120 120 115 90 0675 7
6 Verbist Willy 506 Dynamica 100 111 111 103 115 120 80 0640 6
7 Koole Adrie 505 Dynamica 091 107 100 107 103 75 0583 5
8 Gruiter Karel vd 508 Dynamica 097 097 078 107 103 097 80 0581 6
9 Boogaard Jos 512 Dynamica 107 107 100 091 091 082 80 0576 6
10 Geuqierre John 531 Dynamica 100 091 088 100 100 75 0554 5
11 Marcusse Kees 511 Dynamica 082 103 086 103 086 75 0535 5
12 Beijer Piet 507 Dynamica 080 097 088 080 091 75 0511 5
13 Landegent Piet J 500 DeltaSport074 082 100 086 078 75 0495 5
14 Tierrie Ad 545 Dynamica 097 126 115 076 60 0474 4
15 Poortvliet Hugo 509 Dynamica 076 094 086 066 074 75 0471 5
16 Dijk Arie v 543 Flakkee 115 126 141 45 0427 3
17 Constant Jaap 520 VetNed zld084 103 094 074 60 0415 4
18 Waal Kees de 515 AV'56 078 091 084 063 60 0376 4
19 Stins Sytse 502 DeltaSport086 076 084 45 0291 3
20 Horssen Pieter v 510 Dynamica 133 120 30 0283 2
21 VermeulenCharles 513 AV'56 126 126 30 0282 2
22 Lievense Lein 524 Dynamica 120 111 30 0261 2
23 Sies Wim 534 Dynamica 080 064 072 45 0261 3
24 Tempelaar Wim 546 Dynamica 111 107 30 0248 2
25 Roose Wim 517 AV'56 111 084 30 0225 2
26 Oele Jaap 526 AV'56 088 082 30 0200 2
27 Putten Jan van 293 Flakkee 068 094 30 0192 2
28 Roose Jan 516 AV'56 066 062 30 0158 2
29 Pol Kees vd 519 AV'56 133 15 0148 1
30 Waesberghe Jo va 535 RKHAV 133 15 0148 1
31 Hoek Aad 548 Flakkee 111 15 0126 1
32 Kramer Acronius 523 AV'56 094 15 0109 1
33 Geense Jan 541 VetNed zld 094 15 0109 1
34 Tieleman Kees 547 Flakkee 088 15 0103 1
35 Botman Kobus 724 Dynamica 088 15 0103 1
36 Bostelaar Jan 549 Dynamica 080 15 0095 1
37 Verbeem Johan 522 AV'56 072 15 0087 1
38 Duinhouwer Cor 542 DeltaSport 072 15 0087 1
39 Sonke Piet 521 AV'56 070 15 0085 1
40 Kreeke Wim vd 537 AV'56 070 15 0085 1
41 Villee Louis 525 AV'56 068 15 0083 1
42 Resoort Koos 539 DeltaSport 001 15 0016 1
aantal starts: 132
Heren Veteranen 60 jaar en ouder
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Lasseur Joop 607 DeltaSport150 150 150 150 150 75 0825 5
2 Mol Rob 606 VetNed zld133 133 150 126 141 141 80 0778 6
3 Pluijlaar Hans 609 Dynamica 126 141 141 133 133 75 0749 5
4 Kloet Jan 605 VetNed zld111 115 111 133 120 120 80 0679 6
5 SchoenmakersAnto 603 Dynamica 115 120 120 115 126 75 0671 5
6 Swint Rein 600 VetNed zld141 141 150 126 60 0618 4
7 Rijke Bram de 604 Dynamica 126 115 133 120 60 0554 4
8 Berg Wim vd 602 AV'56 107 111 111 45 0374 3
9 Kortleve Kees 601 AV'56 120 126 30 0276 2
10 Houten Harvy v 608 RKHAV 141 15 0156 1
11 Noordijke Adri 610 VetNed zld 133 15 0148 1
aantal starts: 42
Heren Korte Cross
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Planting Robert 025 Dynamica 141 133 141 150 150 141 133 90 0813 7
2 Veerman Rutger 034 Wielingen 150 141 133 141 133 120 80 0778 6
3 Caspel Wouter v 022 Dynamica 126 120 120 126 141 133 141 90 0757 7
4 Stolk Edwin 030 Flakkee 120 115 115 133 126 126 115 90 0710 7
5 Fioole Pieter J 196 DeltaSport133 126 126 120 001 111 80 0696 6
6 Lauret Gert Jan 221 RKHAV 150 150 150 150 60 0660 4
7 Reijnhout Richar 028 AV'56 107 107 107 115 111 120 103 90 0650 7
8 Klem Pieter 195 Flakkee 103 097 103 107 103 111 100 90 0617 7
9 Staal Archie 021 DeltaSport097 094 100 107 107 75 0580 5
10 Engelaar Jan 033 Wielingen 091 088 094 094 097 100 094 90 0569 7
11 Jansen Maarten 023 Dynamica 088 086 097 088 091 097 097 90 0560 7
12 Platteeuw Albert 032 Scheldespo094 091 097 088 091 088 80 0541 6
13 Pluijlaar Joost 026 Dynamica 086 091 091 086 094 091 80 0533 6
14 Hage Jeroen 012 Dynamica 082 084 088 086 084 088 80 0510 6
15 Geense Paul 027 AV'56 111 100 111 115 60 0497 4
16 WesterweeleHenri 024 Dynamica 100 103 100 103 60 0466 4
17 Bergen Ruud v d 201 RKHAV 115 111 111 45 0382 3
18 Meulen Marco vd 304 Wielingen 120 126 30 0276 2
19 Vos Wilco de 297 AV'56 107 115 30 0252 2
20 Kock Jos de 258 RKHAV 103 100 30 0233 2
21 Hopmans Hielke 301 AV'56 094 15 0109 1
22 Cock Maarten de 031 RKHAV 084 15 0099 1
23 Kayser Leo 300 Scheldespo 082 15 0097 1
aantal starts: 108
Heren Veteranen Korte Cross
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Faes Adrie 401 Dynamica 150 150 150 150 150 75 0825 5
2 Wilde Rien de 402 AV'56 150 141 141 141 141 150 141 90 0813 7
3 Schoenmaker Rob 400 Dynamica 126 115 126 141 126 75 0709 5
4 Caspel John van 419 LPK zld 120 097 126 126 115 126 120 90 0708 7
5 Geluk Jos 418 DeltaSport141 133 133 133 60 0600 4
6 Berlo Jan van 426 Dynamica 133 120 133 115 60 0561 4
7 Wouters Hans 416 AV'56 133 15 0148 1
8 Volleman Roland 442 Scheldespo 133 15 0148 1
9 Vervaet Frits 423 RKHAV 126 15 0141 1
10 GoossensWilliam 530 RKHAV 120 15 0135 1
11 Gerritsen Han 527 RKHAV 111 15 0126 1
12 Verbuyt Carlos 544 Scheldespo 111 15 0126 1
13 Rodrigo Jacques 424 RKHAV 107 15 0122 1
14 Bracke Henk 529 RKHAV 103 15 0118 1
15 Boevere Frans de 425 Wielingen 100 15 0115 1
aantal starts: 41
Dames Senioren
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 VersluysFrederiq 706 Wielingen 150 150 150 150 150 75 0825 5
2 Gerards Edith 711 Dynamica 141 141 150 141 141 75 0789 5
3 Verbeek Christel 704 Dynamica 133 133 133 45 0444 3
4 Block Sandra de 705 RKHAV 126 141 30 0297 2
5 Maat Chantal 720 Dynamica 133 15 0148 1
6 Polderdijk Wilma 721 Dynamica 126 15 0141 1
aantal starts: 17
Dames Veteranen 35 jaar en ouder
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Maartense Sjaan 709 AV'56 141 141 141 150 141 150 150 90 0822 7
2 Ysebaart Ingrid 710 RKHAV 150 150 150 150 141 75 0816 5
3 Wilde Lenie de 722 VetNed zld 141 15 0156 1
4 Gonzalez Lia 707 Dynamica 133 15 0148 1
aantal starts: 14
Dames Korte Cross
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Vermaire Veerle 700 Dynamica 150 150 150 150 150 150 80 0830 6
2 Ivens Rianne 701 AV'56 141 141 141 133 141 75 0772 5
3 Colsen Dineke 714 RKHAV 150 15 0165 1
4 Herk Judith v 723 Flakkee 141 15 0156 1
aantal starts: 13
Dames Veteranen Korte Cross
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Nijs Margot de 713 RKHAV 150 150 150 150 150 150 80 0830 6
2 Smit Greetje 716 DeltaSport 133 133 141 133 141 141 80 0769 6
3 VerdonkWillemien 703 Scheldespo141 126 126 126 120 120 133 90 0742 7
4 Wilde Suus de 717 AV'56 120 133 126 126 126 75 0706 5
5 Schoenmaker Olga 708 Dynamica 120 120 115 120 60 0535 4
6 Aper Ellen 702 RKHAV 150 141 141 45 0477 3
7 Botman Roelie 715 Dynamica 115 115 30 0260 2
8 Gonzalez Lia 730 Dynamica 141 15 0156 1
9 Boer C den 728 DeltaSport 133 15 0148 1
10 Boer Corry den 712 DeltaSport001 15 0016 1
aantal starts: 36
Jongens Junioren A
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Dummy 1 799 vza 0001 0
aantal starts: 0
Jongens Junioren B
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Luteyn Jack 177 Wielingen 150 150 150 150 150 75 0825 5
2 Aper Tim 176 RKHAV 141 141 141 141 141 150 150 90 0813 7
3 Jansen Wouter 174 Dynamica 133 001 126 133 115 126 120 90 0728 7
4 Doef Benjamin vd 257 Dynamica 115 120 126 126 141 126 80 0719 6
5 Bout Erik 229 Dynamica 111 120 133 141 60 0565 4
6 Faes Rene 173 Dynamica 126 133 133 45 0437 3
7 Veeken Davy vd 225 RKHAV 120 115 001 133 60 0429 4
8 Strijdonck Quint 226 RKHAV 133 15 0148 1
aantal starts: 37
Jongens Junioren C
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Abbink Pim 153 AV'56 150 150 150 150 141 150 150 90 0840 7
2 Kingma Paul 157 Scheldespo141 141 141 141 150 141 141 90 0804 7
3 Tanis Menno 152 AV'56 133 133 133 133 133 133 133 90 0755 7
4 Pieters Rinse 156 AV'56 126 126 126 126 126 126 80 0710 6
5 Jongejan Gerben 242 Flakkee 097 115 107 126 107 120 80 0655 6
6 Elferink Raymond 148 DeltaSport115 111 100 120 120 100 80 0646 6
7 Brouwers Ivo 149 Dynamica 107 107 111 115 107 111 111 90 0645 7
8 Remijn Wout 154 AV'56 111 100 103 111 115 103 80 0623 6
9 Beuger Bart 151 AV'56 100 103 120 094 103 001 097 90 0613 7
10 AkkermanSebastia 191 Flakkee 103 094 107 097 103 094 80 0584 6
11 Boog Bas vd 198 AV'56 097 091 097 100 100 75 0560 5
12 Linde Robert vd 241 Wielingen 088 100 091 097 091 75 0542 5
13 Lavooy Harry 155 AV'56 120 120 120 107 60 0527 4
14 LuitwielerJermai 150 Dynamica 115 111 115 115 60 0516 4
15 Bronnenberg Bria 263 Wielingen 103 15 0118 1
16 Wolfet Dingeman 324 Flakkee 097 15 0112 1
aantal starts: 85
Jongens Junioren D
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Nuytinck Steven 113 AV'56 150 150 150 150 133 126 141 90 0831 7
2 FraeijenhoveMart 121 Scheldespo141 133 141 141 150 150 150 90 0822 7
3 Mabelis Edwin 124 Wielingen 133 141 133 097 141 141 133 90 0779 7
4 Zwolle Alex 112 AV'56 126 126 126 133 115 75 0701 5
5 SchoenmakerStefa 115 Dynamica 107 107 115 126 126 133 091 90 0697 7
6 Dieleman Tim 119 Scheldespo115 115 100 100 115 120 126 90 0681 7
7 Boidin Brian 118 RKHAV 120 120 120 120 111 082 80 0671 6
8 Luitwieler Glenn 107 Dynamica 111 111 115 120 120 75 0652 5
9 Maljaars Maurits 116 Dynamica 103 100 107 107 100 111 107 90 0625 7
10 Vos Robin de 114 AV'56 111 103 103 111 103 097 103 90 0621 7
11 Botman Robin 183 Dynamica 100 097 097 103 097 115 097 90 0602 7
12 Voncken Martin 120 Scheldespo082 086 091 088 091 103 088 90 0551 7
13 Holty Jochem 106 DeltaSport091 094 088 100 094 75 0542 5
14 Mol Mark 104 DeltaSport097 094 086 091 091 75 0534 5
15 Engelaar Jordi 122 Wielingen 094 088 094 084 094 75 0529 5
16 Rijnberg Joey 251 DeltaSport 082 084 086 086 094 086 80 0516 6
17 Huigh Edwin 123 Wielingen 086 091 088 084 078 75 0502 5
18 Vos Robert Jan d 105 DeltaSport084 078 082 082 086 084 80 0498 6
19 Meel Angelo van 111 AV'56 076 084 080 080 084 080 80 0488 6
20 Werry Dave 252 DeltaSport 076 080 082 078 088 75 0479 5
21 Mans Michel 110 AV'56 072 074 072 078 080 076 80 0460 6
22 Vis Leroy 204 Flakkee 072 078 076 076 082 75 0459 5
23 Manuhutu Joel 302 Dynamica 107 107 100 45 0359 3
24 Hoek Mattias 264 Wielingen 076 074 30 0180 2
25 Jong Ferdi de 339 AV'56 111 15 0126 1
26 Ruissen Jorrit 109 AV'56 088 15 0103 1
27 Calje Jacob 117 Dynamica 080 15 0095 1
28 Hemelaar Niek 228 Dynamica 080 15 0095 1
29 Wouters Jasper 182 AV'56 078 15 0093 1
30 Schraaf Niels vd 108 AV'56 074 15 0089 1
31 Osta Paul van 269 AV'56 074 15 0089 1
32 Smet Wouter de 262 Wielingen 070 15 0085 1
aantal starts: 146
Jongens Pupillen A 2e jaars
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Exter Niek den 072 Scheldespo141 150 150 150 150 150 150 90 0840 7
2 Adan Erwin 077 Dynamica 150 141 141 133 133 133 133 90 0788 7
3 Bakker Frits 079 AV'56 126 120 120 141 141 141 141 90 0780 7
4 Broekman Tim 073 RKHAV 133 133 133 115 111 126 126 90 0741 7
5 Roelse JanWillem 076 Dynamica 120 115 126 120 126 115 115 90 0697 7
6 Inghels Daniel 074 RKHAV 111 126 111 126 120 120 80 0683 6
7 Vroegop Waldemar 188 AV'56 107 107 115 107 107 103 120 90 0646 7
8 Brouwer Job de 075 RKHAV 100 111 103 115 111 111 80 0631 6
9 Boot Tom 255 DeltaSport 100 100 111 103 107 107 80 0608 6
10 Toonder Lex den 194 Scheldespo103 097 107 100 100 75 0582 5
11 Abbink Tom 078 AV'56 097 094 103 097 094 103 80 0574 6
12 Lingen Samuel 187 Flakkee 115 103 100 45 0363 3
13 Kroon Diago 318 Flakkee 097 15 0112 1
14 Pille Bastiaan 316 Flakkee 091 15 0106 1
aantal starts: 76
Jongens Pupillen A 1e jaars
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Calje Jordy 069 Dynamica 150 150 150 150 150 150 150 90 0840 7
2 Sandee Django 068 Dynamica 141 141 001 141 133 133 141 90 0788 7
3 Geluk Joost 065 DeltaSport133 133 141 133 141 141 133 90 0779 7
4 Thomaes Jurgen 236 Wielingen 126 133 126 126 126 120 80 0717 6
5 Hoeksema Joost 064 DeltaSport 115 126 111 115 115 126 80 0677 6
6 Burger Bas 070 Dynamica 126 120 115 115 120 107 80 0676 6
7 Berlo David van 071 Dynamica 120 120 120 120 103 115 80 0675 6
8 Jong Guus de 067 AV'56 115 111 107 107 111 111 111 90 0649 7
9 Looze John de 247 DeltaSport 111 103 100 103 60 0477 4
10 Buth Martijn 317 Flakkee 107 15 0122 1
11 Maan Martijn 321 Flakkee 097 15 0112 1
12 Wolfet Jan Arie 328 Flakkee 094 15 0109 1
aantal starts: 59
Jongens Pupillen B
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Staal Tommy 047 DeltaSport150 150 150 150 150 150 80 0830 6
2 Nuytinck Erwin 049 AV'56 141 141 150 141 141 141 80 0794 6
3 BouterseSebastia 051 Scheldespo126 133 141 133 141 133 126 90 0771 7
4 Elferink Patrick 043 DeltaSport115 120 133 120 126 120 115 90 0709 7
5 Koeyer Ewout de 054 Wielingen 120 126 126 133 120 75 0700 5
6 Meel Gianni van 048 AV'56 111 115 115 120 111 100 80 0652 6
7 Faasse Bras 044 DeltaSport107 107 120 126 103 111 80 0651 6
8 Bostelaar Melvin 050 Dynamica 094 094 115 103 111 097 103 90 0619 7
9 Lange Thijs de 230 AV'56 100 107 115 107 107 75 0611 5
10 Maassen Ruben 046 DeltaSport100 103 100 107 094 75 0579 5
11 Lutyn Arjen 053 Wielingen 091 111 001 103 091 75 0472 5
12 Zande Niek van d 045 DeltaSport133 126 133 45 0437 3
13 Kryger Jurrien 052 Wielingen 103 111 111 45 0370 3
14 Eenige Dekreck 185 Flakkee 097 097 30 0224 2
15 Koopman Kjell 325 Flakkee 115 15 0130 1
16 Buth Mathe 334 Flakkee 100 15 0115 1
aantal starts: 75
Jongens Pupillen C
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Berg Tom van den 042 Dynamica 150 150 141 150 150 141 141 90 0831 7
2 Thomaes Wouter 234 Wielingen 141 150 141 150 150 150 80 0821 6
3 Veerman Sietse 035 DeltaSport126 133 126 107 141 126 80 0732 6
4 Bakker Joost 038 RKHAV 133 133 115 126 126 111 80 0713 6
5 Pluijlaar Dion 267 Dynamica 120 120 133 120 120 75 0688 5
6 Kort Tymen 036 DeltaSport141 133 133 133 60 0600 4
7 Weide Matthijs 291 Flakkee 126 120 115 115 60 0536 4
8 Weeber Luc 037 DeltaSport120 111 107 45 0383 3
9 BronnenbergAaron 261 Wielingen 115 15 0130 1
10 Hordijk Frank 329 Flakkee 111 15 0126 1
11 MacKay Iain 286 DeltaSport 103 15 0118 1
12 Winden Mike v d 327 Flakkee 103 15 0118 1
13 HoogervorstWoute 330 Flakkee 100 15 0115 1
14 Kats Sander 333 Flakkee 097 15 0112 1
aantal starts: 47
Meisjes Junioren A
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Ruyck Brechje d 243 RKHAV 150 15 0165 1
2 Botman Katja 292 Dynamica 150 15 0165 1
aantal starts: 2
Meisjes Junioren B
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Doedee Renske 179 RKHAV 150 150 150 150 150 150 80 0830 6
2 Heyden Marianne 192 Dynamica 141 141 141 126 141 150 141 90 0804 7
3 Verdonk Marianne 178 Scheldespo126 133 133 141 133 141 126 90 0771 7
4 Sonke Ilona 180 AV'56 133 133 126 133 133 75 0733 5
5 Broekman Erica 270 RKHAV 126 15 0141 1
6 LeendertseHenrik 181 AV'56 120 15 0135 1
aantal starts: 27
Meisjes Junioren C
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Nijnatten Kim v 169 Dynamica 150 150 150 150 150 126 141 90 0840 7
2 Wilde Nadine de 167 AV'56 133 141 141 141 141 141 150 90 0804 7
3 Vermeu Esther 164 AV'56 126 133 133 133 133 150 133 90 0772 7
4 Hey Laurey 190 Flakkee 141 126 126 126 126 133 126 90 0742 7
5 Aper Aniek 159 RKHAV 120 111 115 120 120 120 115 90 0685 7
6 Wilde Renate de 168 AV'56 115 120 120 115 107 111 120 90 0680 7
7 Reynhout Sylvia 162 AV'56 103 094 097 111 115 115 111 90 0645 7
8 Vroegop Evelien 161 AV'56 107 103 111 100 103 103 094 90 0617 7
9 Meel Nikki van 163 AV'56 094 091 107 097 107 107 80 0592 6
10 Bellen Annemiek 160 RKHAV 111 107 103 094 097 75 0587 5
11 Kam Lotte de 197 Dynamica 088 097 100 100 103 75 0563 5
12 Veer Yavanne vd 172 DeltaSport097 082 103 094 091 75 0542 5
13 Valkenburg Thala 170 Dynamica 091 091 091 100 088 75 0536 5
14 Oppeneer Manja 158 Scheldespo086 080 088 088 086 75 0503 5
15 Dekker Lieke 171 DeltaSport100 100 097 100 60 0457 4
16 Leest Norah van 219 RKHAV 115 107 111 45 0378 3
17 Zetten Willemijn 232 Dynamica 088 094 30 0212 2
18 Hoek Talita van 265 Wielingen 086 086 30 0202 2
19 Inghels Anique 220 RKHAV 086 15 0101 1
20 Sinke Mette 166 AV'56 084 15 0099 1
21 RemortelSamantha 218 RKHAV 084 15 0099 1
22 Peelen Liselotte 165 AV'56 082 15 0097 1
23 SchoenmakersMari 253 Dynamica 078 15 0093 1
aantal starts: 103
Meisjes Junioren D
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 d'Hondt Marjolei 130 RKHAV 150 150 150 150 141 141 141 90 0831 7
2 Hoeve Evelien v 127 Scheldespo141 133 141 150 150 150 80 0812 6
3 Maassen Hanna 139 DeltaSport133 141 141 120 126 133 80 0754 6
4 LernhoutSamantha 129 RKHAV 126 133 133 133 133 126 80 0738 6
5 Looze Nicky de 250 DeltaSport 126 126 126 126 120 75 0699 5
6 Kayser Liselot 128 Scheldespo120 120 120 115 120 111 115 90 0685 7
7 Meer Anne v d 202 RKHAV 115 115 097 103 107 103 111 90 0641 7
8 Haak Arlette 254 Scheldespo 100 100 111 103 115 120 80 0629 6
9 PluijlaarCirelle 134 Dynamica 097 091 107 086 100 100 80 0575 6
10 Manders Brett 125 Wielingen 088 078 086 094 097 094 094 90 0557 7
11 Velde Margot v d 146 DeltaSport094 086 091 088 094 078 088 90 0545 7
12 Dulst Denise v 189 Flakkee 086 082 097 088 091 091 80 0533 6
13 Doeleman Evelien 140 DeltaSport100 097 088 001 072 078 80 0515 6
14 Kort Femke 141 DeltaSport091 094 091 082 082 75 0515 5
15 Hoeksema Maartje 142 DeltaSport 076 084 086 091 084 084 80 0509 6
16 Schot Willianne 147 DeltaSport 107 115 115 107 60 0504 4
17 ElferinkDanielle 145 DeltaSport107 111 111 001 097 75 0502 5
18 Jansen Ilse 207 Dynamica 072 082 082 084 068 080 80 0480 6
19 Keulen Mariska 144 DeltaSport 088 103 100 097 60 0448 4
20 Bruggeman Eva 249 DeltaSport 080 100 086 103 60 0429 4
21 Krijger Michelle 126 Wielingen 084 074 084 082 60 0384 4
22 Cauteren Marissa 268 RKHAV 111 103 111 45 0370 3
23 Zande Evianne vd 143 DeltaSport103 076 107 45 0331 3
24 Dekker Eveline 279 DeltaSport 080 086 30 0196 2
25 Baauw Lotte 133 RKHAV 107 15 0122 1
26 Wagenaer Bianca 216 RKHAV 094 15 0109 1
27 Kroon Janneke 266 Flakkee 088 15 0103 1
28 Inghels Femke 217 RKHAV 084 15 0099 1
29 Maan Iris 308 Flakkee 074 15 0089 1
30 Troost Manon 305 Flakkee 070 15 0085 1
aantal starts: 134
Meisjes Pupillen A 2e jaars
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Platteeuw Esther 193 Scheldespo150 141 150 150 150 141 80 0821 6
2 Blommaert Kristy 103 DeltaSport133 150 133 141 133 141 150 90 0805 7
3 Luteyn Bianca 094 Wielingen 141 141 150 133 141 133 80 0786 6
4 Jager Sindy de 100 AV'56 115 133 120 120 115 111 107 90 0693 7
5 Syrier Linda 239 Wielingen 126 111 111 120 115 75 0658 5
6 BostelaarMichele 097 Dynamica 100 111 107 115 107 103 097 90 0633 7
7 Ysebaert Eva 096 RKHAV 103 115 103 107 100 103 80 0611 6
8 Fleumer Rosanna 101 Dynamica 107 103 103 103 115 100 80 0611 6
9 Staal Suzanne 102 DeltaSport126 126 126 133 60 0571 4
10 Bouwman Stephani 240 Wielingen 097 100 100 094 094 75 0560 5
11 Schipper Sharona 238 Wielingen 120 115 126 126 60 0547 4
12 Fase Vera 186 Flakkee 111 126 120 45 0402 3
13 Gorp Iris van 098 AV'56 120 120 30 0270 2
14 Vries Judith de 303 Wielingen 111 15 0126 1
15 Maris Michelle 340 AV'56 111 15 0126 1
16 Burm Evelien 214 RKHAV 107 15 0122 1
17 Mourik Julliet 315 Flakkee 107 15 0122 1
18 Driel Iris van 099 AV'56 100 15 0115 1
19 Bannani Khaoula 299 Scheldespo 097 15 0112 1
aantal starts: 74
Meisjes Pupillen A 1e jaars
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Pieters Iris 086 AV'56 150 150 150 126 150 150 80 0830 6
2 Seitte Jhemila 089 Dynamica 141 141 133 141 141 141 141 90 0795 7
3 Jong Jolanda't 085 DeltaSport126 141 150 150 133 133 80 0787 6
4 Vries Layla de 092 Scheldespo 133 126 120 133 120 115 80 0712 6
5 Mol Annejet 080 DeltaSport133 120 111 133 111 75 0683 5
6 Bakker Madelon 090 RKHAV 111 126 120 111 120 115 103 90 0682 7
7 Hout Dascha v d 235 Wielingen 115 115 103 115 126 120 80 0671 6
8 Schot Paula 082 DeltaSport120 091 103 107 107 111 107 90 0642 7
9 Velde Annemiek v 081 DeltaSport115 111 094 100 111 107 100 90 0634 7
10 RentmeesterEveli 088 AV'56 103 084 086 088 100 097 094 90 0572 7
11 Vries Ramona de 091 Scheldespo100 086 091 086 097 100 091 90 0569 7
12 Rietveld Ciska 087 AV'56 107 088 097 091 091 088 80 0554 6
13 Schot Mariska 083 DeltaSport 082 082 094 094 094 001 80 0537 6
14 Vos Annemarie de 084 DeltaSport097 078 076 091 084 086 80 0516 6
15 Janssen Deane 208 Dynamica 080 080 082 086 084 75 0487 5
16 BlommaertAnnelie 248 DeltaSport 094 100 097 103 60 0454 4
17 Knijf Marthe 256 Scheldespo 100 084 103 097 60 0444 4
18 Murre Anick 244 Scheldespo 097 126 126 45 0394 3
19 Vis Danielle 273 Flakkee 078 084 088 45 0295 3
20 VerwilligenRobin 213 RKHAV 107 107 30 0244 2
21 Maenhout Suraya 093 Wielingen 088 115 30 0233 2
22 Boever Kirsten 237 Wielingen 103 15 0118 1
aantal starts: 113
Meisjes Pupillen B
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Mourik Sanne v 063 DeltaSport141 150 133 150 150 150 150 90 0840 7
2 Doeleman Hilde 062 DeltaSport133 141 150 141 133 141 80 0787 6
3 Duerink Gerlinde 056 Scheldespo150 141 141 133 141 133 80 0786 6
4 WaterschootFranc 059 RKHAV 126 133 126 133 126 111 120 90 0734 7
5 Groot Ylana 205 Scheldespo 141 120 126 107 115 75 0684 5
6 Es Teuntje van 227 Dynamica 120 120 115 126 126 75 0682 5
7 Ysebaert Maaike 058 RKHAV 115 126 115 115 111 100 107 90 0672 7
8 Reale Dominique 057 Scheldespo 115 111 107 100 120 111 80 0644 6
9 Engelaar Demi 055 Wielingen 111 107 111 103 103 75 0610 5
10 GonzalezAngelica 060 Dynamica 120 120 30 0270 2
11 Hoogesteger Iris 231 AV'56 111 103 30 0244 2
12 Koopman Rosa 322 Flakkee 115 15 0130 1
13 Troost Marloes 323 Flakkee 107 15 0122 1
14 Leuven Ellen v 211 RKHAV 103 15 0118 1
15 Lefevere Olga 212 RKHAV 100 15 0115 1
aantal starts: 62
Meisjes Pupillen C
nr Naam stn verenigingInk Moe Eld Del Bra Pal Kus bon tot w
1 Blommaert Aileen 039 DeltaSport150 133 150 150 150 150 141 90 0840 7
2 Pieters Dionne 040 AV'56 141 141 141 141 150 75 0789 5
3 Witvliet Sanne 184 Flakkee 133 133 133 133 133 133 80 0745 6
4 Roelse Amber 041 Dynamica 126 115 141 120 126 75 0703 5
5 Boehle Evelien 210 RKHAV 150 15 0165 1
6 Wouters Jennifer 224 RKHAV 126 15 0141 1
7 Lagendijk Youki 278 DeltaSport 126 15 0141 1
8 Jonker Sophie 326 Flakkee 126 15 0141 1
9 MacKay Isla 287 DeltaSport 120 15 0135 1
10 Elen Joy 335 Flakkee 115 15 0130 1
11 Hartog Esmee 332 Flakkee 111 15 0126 1
12 Janssen Kirsten 331 Flakkee 107 15 0122 1
aantal starts: 31
totaal starts: 1691 |